Χορηγός Επικοινωνίας

Επισκεψιμότητα

  • Total Visitors: 2261457
  • Unique Visitors: 88014

"Θές να βρούμε το όνομα μου?" της Κοραλίας Τσόγκα

«Στη Μαγευτική Κοραλλοχώρα» του Αντώνη Ζιώγα-Νέα παραγωγή!!Πρεμιέρα Κυριακή 17 Σεπτεμβρίου στις 4μμ

"Το Τέρας και εγώ" του Σταμάτη Μαλέλη για 3η χρονιά στο Θέατρο Πρόβα-Πρεμιέρα Τετάρτη 1 Νοεμρίου στις 20.00μμ

Κάθε Τετάρτη στις 20.00μμ

Κεντρική Σκηνή

"Το Τέρας και εγώ" του Σταμάτη Μαλέλη στο Θέατρο Πρόβα- 3ος χρόνος επιτυχίας

Πρόγραμμα Παραστάσεων

Η πρεμιέρα της παράστασης θα γίνει τη Τετάρτη 1 Νοεμβρίου στις 20:00

Μέρες & Ώρες παραστάσεων: Κάθε Τετάρτη στις 20:00

Διάρκεια Παράστασης: 110’

Η "ΡΟΖΑ" μας ταξιδεύει...στο Ηράκλειο Κρήτης

Πρόγραμμα Παραστάσεων

ΜΙΚΡΟ ΚΗΠΟΘΕΑΤΡΟ «ΜΑΝΩΛΗ ΧΑΤΖΗΔΑΚΙ»

ΔΕΥΤΕΡΑ 2 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΣΤΙΣ 9:00 μ.μ

«ΡΟΖΑ» στο Θέατρο του Άλσους Βεΐκου-Τετάρτη 21 Αυγούστου στις 9:00 μ.μ

Πρόγραμμα Παραστάσεων

ΤΕΤΑΡΤΗ 21 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΣΤΙΣ 9:00 μ.μ ΣΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΑΛΣΟΥΣ ΒΕΪΚΟΥ

ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΣΠΟΥΔΑΣΤΩΝ ΣΧΟΛΗΣ - ΤΕΤΑΡΤΗ 19 ΙΟΥΝΙΟΥ 9.15ΜΜ

Πρόγραμμα Παραστάσεων

Τετάρτη 19 Ιουνίου 9.15μμ

Παραστάσεις Σπουδαστών Σχολής 13 & 15 Ιουνίου 9.15μμ

Πρόγραμμα Παραστάσεων

Πέμπτη 13 Ιουνίου στις 9.15μμ

Σάββατο 15 Ιουνίου 9.15μμ

Είσοδος Ελεύθερη

Η "ΡΟΖΑ" πάει ΛΟΥΤΡΑΚΙ

Πρόγραμμα Παραστάσεων

ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΠΑΡΆΣΤΑΣΗΣ: 90' ΛΕΠΤΑ

"ΡΟΖΑ ΕΣΚΕΝΑΖΥ" του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΜΕΝΤΗ

Πρόγραμμα Παραστάσεων

ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΩΡΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΩΝ :

Σάββατο : 21:15

Κυριακή : 19:30

 

ΤΙΜΕΣ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ :

Γενική είσοδος : 15 ευρώ

Φοιτητικό : 12 ευρώ

Ανέργων- συνταξιούχων: 10 ευρώ

 

ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗΣ: 90 λεπτά

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΩΝ Α,Β & Γ ΕΤΟΥΣ 2012

Πρόγραμμα Παραστάσεων

ΣΑΒΒΑΤΟ 9/6                         21:00 - ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ Α & Β ΕΤΟΥΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ: ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ

ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΙΨΕΝ

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 11/6                        21:00 - ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ Α & Β ΕΤΟΥΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ: ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΕΓΑΪΤΗΣ – ΤΑΚΗΣ ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ

 

-          ΤΡΙΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΠΑΡΑΘΕΡΙΣΜΟΥ – ΚΑΡΛΟ ΓΚΟΛΝΤΟΝΙ

-          ΥΠΗΡΕΤΗΣ ΔΥΟ ΑΦΕΝΤΑΔΩΝ - ΚΑΡΛΟ ΓΚΟΛΝΤΟΝΙ

-          ΕΠΕΤΕΙΟΣ – ΆΝΤΟΝ ΠΑΒΛΟΒΙΤΣ ΤΣΕΧΩΦ

-          ΤΡΑΓΟΥΔΙ

-          ΧΟΡΟΣ

-          ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ – ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΙΟΝΕΣΚΟ

-          Η ΦΑΛΑΚΡΗ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΡΙΑ - ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΙΟΝΕΣΚΟ

-          Η ΣΤΡΙΓΓΛΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΑΡΝΑΚΙ – ΟΥΙΛΙΑΜ ΣΑΙΞΠΗΡ

-          Ο ΤΑΡΤΟΥΦΟΣ - ΜΟΛΙΕΡΟΣ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 13/6            21:00   ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ Γ ΕΤΟΥΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ: ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΕΓΑΪΤΗΣ – ΣΩΤΗΡΗΣ ΤΣΟΓΚΑΣ

 

-          ΛΟΥΛΟΥ – ΦΡΑΝΚ ΒΕΝΤΕΚΙΝΤ

-          ΣΑΠΙΕΣ ΡΩΓΕΣ ΣΤΑΦΥΛΛΙΟΥ – ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

-          ΤΙΓΡΗΣ – ΜΑΡΡΑΙΗ ΣΙΣΓΚΑΛ

-          ΠΑΡΕΛΑΣΗ – ΛΟΥΛΑΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ

-          ΨΑΧΝΩΝΤΑΣ ΤΟ ΘΕΟ ΣΤΟ FACEBOOKΑΝΤΩΝΗΣ ΖΙΩΓΑΣ

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15/6       21:00 -  ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ Α & Β ΕΤΟΥΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ: ΜΑΙΡΗ ΡΑΖΗ

 

-          Ο ΑΝΕΡΓΟΣ – ΓΙΩΡΓΟΣ  ΣΚΟΥΡΤΗΣ

-          ΦΛΑΝΤΡΩ – ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΧΟΡΝ

-          ΝΥΦΙΚΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ – JAN DE HARTOG

-          ΤΑ ΔΕΝΤΡΑ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ ΟΡΘΙΑ – ΑΛΕΣΑΝΤΡΟ ΚΑΣΟΝΑ

-          ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΚΑΤΙ ΚΥΡΙΕ ΣΑΙΞΠΗΡ- -ΕΦΡΑΙΜ ΚΙΣΣΟΝ

-          ΤΡΑΠΕΖΑΡΙΑ– ΑΛΦΡΕΝΤ ΓΚΕΡΝΥ

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 18/6            21:00 ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΚΩΝ Γ ΕΤΟΥΣ

 

-          ΠΑΡΕΛΑΣΗ – ΛΟΥΛΑΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ

-          ΨΑΧΝΩΝΤΑΣ ΤΟ ΘΕΟ ΣΤΟ FACEBOOKΑΝΤΩΝΗΣ ΖΙΩΓΑΣ

 

ΤΡΙΤΗ 19/6                 21:00 ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΚΩΝ Γ ΕΤΟΥΣ

 

-          ΠΑΡΕΛΑΣΗ – ΛΟΥΛΑΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ

-          ΨΑΧΝΩΝΤΑΣ ΤΟ ΘΕΟ ΣΤΟ FACEBOOKΑΝΤΩΝΗΣ ΖΙΩΓΑΣ

 

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 20/6                        21:00 ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ Γ ΕΤΟΥΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΝΤΗΣ

 

-          ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΕΣΣΕΡΑ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΙΡΟΣ

-          ΤΟ ΚΟΥΚΛΟΣΠΙΤΟ– ΕΡΡΙΚΟΣ ΙΨΕΝ

-          ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ– ΔΙΑΣΚΕΥΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΝΤΗΣ

-          ΜΠΛΕ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ- ΤΖΟ ΠΕΝΧΟΛ

-          ΠΟΛΙΟΡΚΙΑ– ΑΛΕΞΗΣ ΣΕΒΑΣΤΑΚΗΣ

-          ΑΞΥΡΙΣΤΑ ΠΙΓΟΥΝΙΑ– ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΙΡΟΣ

-          Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΩΝ ΤΣΕ

-          ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ– ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΝΤΗΣ

-          ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ– EDWARDBOND

-          ART– YASMINA REZA